همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ commercial aroma diffuser machine ] همخوانی داشتن 292 محصولات.
ماشین آلات رنگارنگ و خوشبو آلومینیومی با رایحه کار برای صدای کم دفتر
| رنگ:: | سیاه ، نقره ای ، طلایی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
روغن آلومینیوم 75W 4L 5000cbm HVAC پخش کننده عطر برای هتل
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
App-Controlled HVAC Scent System with 500ml-2.6l Capacity and 50W Power for Aromatherapy
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر - 2.6 لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| ولتاژ: | 220 ولت |
دستگاههای رایحه اتوماتیک تجاری اتوماتیک HVAC Black metal 1000ml با روغن پرشده
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
قابل نصب بر روی دیوار فلزی سفید 500 میلی لیتری با دستگاه بوی اتوماتیک تجاری قفل دار
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| ولتاژ:: | 12v1a |
| قدرت:: | 14W |
220V نقره آلومینیوم 1000 مترمربع هتل HVAC لابی ماشین رایحه تجاری
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دیفیوزر روغن برقی قابل نصب روی دیواری 1000 میلی لیتر با دسته مخصوص لابی هتل و سوپرمارکت
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
100 متر مربع پوشش ماشین هوائی عطر پلاستیکی با فاصله 30 دقیقه اسپری و مواد پلاستیکی
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Coverage: | 100m2 |
100ML آلومینیوم ماشین رایحه تجاری معطر برای خرده فروشان ، روغن پخش کننده عطر برای خانه
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |

