همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ custom fragrance oil ] همخوانی داشتن 184 محصولات.
دستگاه هوای عطر دار مجهز به تایمر با سطح کم سر و نوع عطر روغن ضروری
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Power Consumption: | 10W |
30ml/h اسپری حجم دستگاه هوای بویایی با عطر روغن های ضروری و DC
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |
آلومینیوم آنودایز شده 500 میلی لیتر 1000 مترمربع 50 وات پخش کننده بوی روغن
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دستگاه پخش بوی عطر DC12V دستگاه پخش عطر 15 وات بطری آلومینیومی
| پوشش: | 1200 CBM |
|---|---|
| مصرف روغن: | 0-1.8 میلی لیتر در ساعت |
| توان (W): | 15 وات |
دستگاه پخش کننده عطر برق DC کوچک برای پوشش 100 متر مربع
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Name: | Scent Air Machine |
| Fragrance Type: | Essential Oil |
5000 CBM Big Mist Commercial رایحه تجاری پخش کننده روغن معطر درمانی
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31W |
HVAC 150 میلی لیتر PET بطری 500CBM پخش کننده روغن آروماتراپی برای معبر
| نام: | پخش کننده های رایحه درمانی |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
پخش کننده عطر هوا 1.8ml/H 1200CBM پخش کننده عطر روغن ضروری HVAC
| میزان صدا: | < 20dba |
|---|---|
| پوشش: | 1200 CBM |
| مصرف روغن: | 0-1.8 میلی لیتر در ساعت |
پخش کننده اسانس تجاری 15 وات، 500 میلیلیتر، قابل نصب روی دیوار
| قدرت: | 15 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |

