همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ custom fragrance oil ] همخوانی داشتن 184 محصولات.
5 گروه تایمر تنظیم دستگاه بویایی هتل، دستگاه بویایی هوا با ظرفیت 120 میلی لیتر
| اندازه: | 71*45*38 سانتی متر |
|---|---|
| زمان کار: | 5 تنظیم تایمر گروهی |
| وزن: | 1.8 کیلوگرم |
Commercial HVAC Scent System with 3ml/hour Oil Consumption 3 Years Warranty and Aluminum Shell Aroma Diffuser Machine
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| ولتاژ: | 220 ولت |
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| شماره مدل: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |
1000ml Capacity 220V Voltage 5000m³ Coverage HVAC Scent Machine Commercial Fragrance Diffuser
| شماره مدل: | MX-601 |
|---|---|
| مادی: | فلزی |
| ولتاژ: | 220-240V |
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| شماره مدل: | MX-603 |
|---|---|
| ولتاژ: | DC12V |
| قدرت: | 6 وات |
400 میلی لیتر آروماتراپی دیفوزور روغن ضروری مکمل کامل برای فضای آرام شما حالت های مه مداوم/قطعی
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
دیفیوزر روغن ضروری تجاری 150 میلیلیتری دیواری 8 وات 12 ولت
| قدرت: | 8 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 150 میلی لیتر |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| شماره مدل: | MX-603 |
|---|---|
| ولتاژ: | DC12V |
| قدرت: | 6 وات |
کنترل برنامه تلفن دستگاه پخش بوی عطر خانه دیواری پخش کننده روغن معطر
| سر و صدا: | <36db |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | CENTRAL، رومیزی، قابل نصب روی دیوار |
| مواد: | آلومینیوم + فلز |
آلومینیوم هتل 4L روغن 50W 3000CBM پخش کننده رایحه HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |

