همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ custom fragrance oil ] همخوانی داشتن 184 محصولات.
سیستم تحویل رایحه تهویه مطبوع مرکزی رنگی سفارشی
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| شماره مدل: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |
Electric Commercial Aroma Diffuser HVAC Scent Diffuser with Less Than 25dba Noise 3ml/Hour Oil Consumption for Hotel Usage
| شماره مدل: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |
دستگاه پخش عطر 200 میلیلیتری خانگی عطر پخشکننده عطر برنامه Sandblasted با کنترل 8 وات
| استفاده از خوشبو کننده هوا: | اتمیزه کردن |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 163*50*125 میلی متر |
| مواد: | آلومینیوم + فلز |
دستگاه پخش کننده عطر فلزی خنک کول میست ایر
| مصرف روغن: | 3 میلی لیتر در ساعت |
|---|---|
| میزان صدا: | < 25dba |
| ظرفیت (CFM): | 600 cbm |
Commercial HVAC Scent Diffuser with 1000ml Capacity 35dba Noise and 5ml/Hour Oil Consumption for Large Areas
| شماره مدل: | MX-601 |
|---|---|
| ابعاد محصول: | 30*15*36 سانتی متر |
| ابعاد بسته بندی: | 42*41*48 سانتی متر |
پخش کننده های بی صدا و رایحه درمانی خاموش HVAC برای فروشگاه ها نصب شده است
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
1500CBM Coverage Scent Scent Oil Diffuser Machine تنها سیستم کنترل بو
| کاربرد:: | هتل، تجاری، خانگی |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
دستگاه پخش بوی هوای هتل بدون صدا دستگاه عطر الکتریک رایحه
| ویژگی: | عملیات بی صدا |
|---|---|
| خدمات پس از فروش ارائه شده است: | قطعات یدکی رایگان |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 163*50*125 میلی متر |
منبع تغذیه AC DC پخش کننده عطر هوا آروماتراپی خانگی
| Timer Setting: | 1H/3H/6H/ON |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Working Time: | About 10 Hours |

