همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ customized scent air diffuser ] همخوانی داشتن 168 محصولات.
تبلیغات نمایشگر دیجیتال ماشین عطر برقی Mionitor Display
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | قابل نصب روی دیوار ، به تنهایی بایستید |
| اندازه صفحه نمایش: | صفحه LED 21.5 اینچی |
ضد عفونی کننده دست و نمایشگر دیجیتال پخش کننده بو 21.5 اینچ ایستاده به تنهایی تبلیغات Mionitor
| نام محصول: | نمایش تبلیغات |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
1000ml Capacity 220V Voltage 5000m³ Coverage HVAC Scent Machine Commercial Fragrance Diffuser
| شماره مدل: | MX-601 |
|---|---|
| مادی: | فلزی |
| ولتاژ: | 220-240V |
دستگاه پخش کننده عطر برق DC کوچک برای پوشش 100 متر مربع
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Name: | Scent Air Machine |
| Fragrance Type: | Essential Oil |
دستگاه پخش عطر برقی Hvac / پخش کننده رایحه عطر نقره ای برای سوپرمارکت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
130 میلی لیتر پخش کننده رنگارنگ آلومینیوم قابل حمل از راه دور
| ولتاژ:: | 12v1a |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| سر و صدا:: | <30dba |
Anudised Aluminium 100 Square Ft 130ml 6W پخش کننده عطر هوا
| ولتاژ:: | 12V1A |
|---|---|
| قدرت:: | 6 وات |
| سر و صدا:: | <30dba |
HVAC قابل حمل خانه قابل حمل Aroma Diffuser 220V Black Aluminium مستقل
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
دستگاه خوشبو کننده هوا آلومینیوم آنودایز، دستگاه بویایی الکتریکی 12 ولت 1 آمپر
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| پمپ هوا: | پمپ ژاپنی Nidec |
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
دستگاه عطر هوای هوشمند برنامه کنترل کننده عطر بدون آب اسانس نبولایزر
| نصب و راه اندازی: | به HVAC متصل است |
|---|---|
| پمپ: | ساخت آلمان |
| رنگ: | سفید سیاه |

