همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ external diffusers hvac scent diffuser ] همخوانی داشتن 89 محصولات.
5000 پوند پمپ هوا 110V HVAC سیستم پخش کننده رایحه با نمایشگر دیجیتال و تایمر
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
Commercial Aroma Diffuser with > 200 mL Capacity 8W Power and 12V Voltage for HVAC Scent System
| کنترل شده با برنامه: | بله |
|---|---|
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر (> 6.76 اونس) |
| مادی: | فلزی |
فوق العاده قدرت 5000CMB Hvac Scent System به صورت مستقل دو نازل و تایمر خارجی
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
3000 CBM Shopping Center 1000ml HVAC دستگاه رایحه تجاری / پخش کننده بوی اتوماتیک
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
مرکز خرید 4000 میلی لیتر HVAC آلومینوم پخش کننده بوی عطر با پمپ ژاپن
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دستگاه پخش کننده بوی خودکار نقره ای بادوام با پمپ باد وارداتی برای 5000 سی بی متر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دستگاه پخش کننده عطر تجاری با تایمر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50 وات |
1000M2 4l پخش کننده عطر تجاری بزرگ با پمپ هوا ژاپن برای مرکز خرید
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
Customized Commercial HVAC Scent System with 50W Power 500ml Oil Capacity and 316L Stainless Steel Nozzle
| شماره مدل: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |
دستگاه پخش بوی خوشبو کننده خانگی 500ML سفارشی 12V 2A آلومینیومی هتل لابی
| رنگ: | مشکی / نقره ای |
|---|---|
| مواد: | شیشه |
| نصب و راه اندازی: | تهویه مطبوع یا خارجی را وصل کنید |

