همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ external diffusers hvac scent diffuser ] همخوانی داشتن 89 محصولات.
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر (> 6.76 اونس) |
|---|---|
| مادی: | فلزی |
| قدرت: | 8w |
2015 New Arrival 110v نقره ای خارجی 4L پخش کننده بوی عطر منطقه بزرگ
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
ماشین عطر سفارشی ماشین پخش کننده عطر نقره ای آلومینیوم HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
نازل جداگانه و پخش کننده بویایی HVAC با بطری های روغن 2 لیتر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
App-Controlled HVAC Scent System with 500ml-2.6l Capacity and 50W Power for Aromatherapy
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر - 2.6 لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| ولتاژ: | 220 ولت |
پخش کننده های برقی آروماتراپی منتشر کننده هوای سرد با نمایشگر و تنظیمات روز هفته
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
Commercial HVAC Scent System with 3ml/hour Oil Consumption 3 Years Warranty and Aluminum Shell Aroma Diffuser Machine
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| ولتاژ: | 220 ولت |
5 لیتری آلومینیوم نقره ای اتوماتیک پخش کننده رایحه عطر و بوی بالا برای 1500m2
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
HVAC Scent System with No Maintenance in 2 Years Low Noise <25dba and Hotel Usage Aroma Air Diffuser
| شماره مدل: | MX-8022 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |
2.6L Large Area 3000cbm 220V HVAC Scent System Commercial Scent Diffuser Machine with German Pump
| شماره مدل: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |

