همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ external diffusers hvac scent diffuser ] همخوانی داشتن 89 محصولات.
بطری و تایمر پخش کننده عطر برقی HVAC Silver Aluminium 5L
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
5000 سی سی بر متر پخش کننده های رایج روغن رایحه درمانی با بطری های روغن 4 لیتر
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
بزرگ عطر دو نبولایزر بیرونی بطری روغن 5 لیتر ماشین بوی تجاری با تایمر
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ظرفیت روغن:: | 2.5 لیتر * 2 |
دستگاه پخش کننده اسانس برقی 12 ولت با کنترل لمسی برای مصارف تجاری
| قدرت: | 10 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| نوع: | رطوبت ساز پروانه ای کول مه |
دستگاه عطر پخش هوا با هوای سرد ، خوشبو کننده و خوشبو کننده هوا برای سیستم Hvac
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخش کننده روغن عطر برقی هتل
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50 وات |
روغن کم سر و صدا هتل 1L 4L پخش کننده عطر هوا
| شماره مدل:: | پخش کننده رایحه هوا MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخش کننده های روغن ضروری حرفه ای 5000 Cbm Hvac با 2 نبولایزر و تایمر خارجی
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده های قدرتمند روغن قابل حمل 220 ولت سیاه و سفید برقی سیاه و سفید برای مساحت زیاد
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
خوشبو کننده های برقی هوای برقی فلزی 1000m2 HVAC برای دستگاه عطر و بوی لابی هتل در خانه کار بی صدا
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |

