همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
دستگاه پخش کننده روغنهای اساسی 1000cbm برقی مهندسی شده با قدرت بدون صدا و قوی
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
ضد عفونی کننده اتوماتیک عطر پخش کننده اتوماتیک / دستگاه هوا معطر برای خانه
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش کننده روغن ضروری تجاری آلومینیوم نقره با طول عمر بدون صدا و تنها
| ولتاژ:: | 220 ولت / 50 هرتز -60 هرتز |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
ماشین رایحه اتوماتیک تجاری / سیستم تحویل بوی هتل Hvac
| نام: | ماشین خوشبو کننده خودکار |
|---|---|
| نوع: | تجاری |
| سر و صدا:: | <30dba |
پمپ بادوام و طولانی مدت دستگاه پخش کننده روغن معطر درمانی HVAC نصب شده است
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
لابی هتل HVAC Large Area Scent Diffuser for Scenting Solutions
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31W |
آرام کار رایحه هتل با دکمه لمسی و تنظیمات روز هفته
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
رنگارنگ آلومینیوم 1000 فوت مربع هتل بوی ماشین بطری شیشه ای 100 میلی لیتری با تایمر
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
220v black metal Automatic Fragrance Diffuser ساکت و بدون صدا در داخل فن برای لابی هتل کار می کند
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |

