همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
کنترل از راه دور 300 سی بی 6 میلی لیتر 130 میلی لیتر عطر پخش کننده رایحه
| نام: | دستگاه پخش کننده بو |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
5000CBM اتوماسیون اسانس ماشین آلات معطر با هوا با بطری پر کردن 950 میلی لیتر
| نام: | دستگاه هوا معطر |
|---|---|
| اندازه: | 5000CBM |
| رنگ: | سیاه |
دستگاه رایحه اتاق میانه ، تهویه مطبوع رایحه پخش کننده 12v2a
| نام: | دستگاه رایحه اتاق |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| مواد:: | شیشه |
1000 فوت مربع پخش کننده عطر تجاری قابل حمل خروجی بالا / پخش کننده فن بو
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
سیستم رایحه ایستاده به تنهایی / تهویه مطبوع ، پخش کننده عطر برقی با برنامه تایمر
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
5000cbm 6ml / H کنترل بو در بدن پخش کننده عطر 31w برای لابی هتل
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| حداکثر مصرف روغن: | 6 میلی لیتر در ساعت ± 5 |
| فن آوری: | انتشار هوای سرد |
ماشین الکتریکی بوی تنهایی ، پخش کننده عطر و بوی رایحه برای عطر پخش کننده سیستم HVAC
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
منطقه کوچک ماشین هوا / Ati - پخش کننده بوی الکتریکی خوردگی برای کنترل بو
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
پخش کننده بوی عطر و بوی منطقه آزاد 220 ولت برق نیوز با تجهیزات رایحه 500 میلی لیتر ، 3000 CBM
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

