همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
خوشبوکننده لابی هتل در عمده فروشی بلک متال کریسمس ساخته شده در صفحه نمایش تایمر و LCD
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
2000CBM Coverage Diffuser عطر و بوی بزرگ با روغن اساسی برای فروشگاه مارک
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پودر پوشش پودر پخش کننده عطر و بوی مسطح و پخش بوی معطر قابل تنظیم
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31W |
لابی هتل HVAC Air Aroma Diffuser 1000ml سیستم بازاریابی رایحه برای 5000 متر مکعب
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
لابی هتل پخش کننده رایحه حرفه ای برای بازار ایالات متحده ظرفیت بزرگ 1000 میلی لیتر مواد فلزی سیاه
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
5000 فوت مربع فن رایحه پخش کننده عطر برقی ، پخش کننده عطر ، 500 میلی لیتر بطری
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
3000cbm Aroma Hotel Lobby Essential Oil Diffusers رایحه دستگاه هوا معطر CE Rohs
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه عطر پخش هوا با هوای سرد ، خوشبو کننده و خوشبو کننده هوا برای سیستم Hvac
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
سازگار با محیط زیست ماشین رایحه هتل با سیستم HVAC بدون اولتراسونیک
| نام: | دستگاه رایحه هتل |
|---|---|
| شماره مدل:: | MX-802 |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده خوشبو کننده هوا با صدای کم 12 ولت با فن داخلی
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |

