همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
سیستم عطر و بوی خوشبو کننده هوا برقی بزرگ و دارای نازل های خارجی برای آبگرم
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده عطر اتوماتیک HVAC 5000cbm 1000ml با روغن دوباره پر شده
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| ولتاژ (V):: | 220 |
| قدرت:: | 31W |
رومیزی آلومینیومی 130 میلی لیتری دستگاه بویایی الکتریکی PBT برای روغن ضروری
| نوع:: | رطوبت ساز پروانه ای کول مه |
|---|---|
| گواهینامه:: | CE، RoHS |
| خروجی غبار (گالن / روز):: | 12 |
App-Controlled HVAC Scent System with 500ml-2.6l Capacity and 50W Power for Aromatherapy
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر - 2.6 لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| ولتاژ: | 220 ولت |
Stand Alone Hotel 22W 1500cbm 500ml پخش عطر و بوی رایحه
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V2A |
| قدرت:: | 22W |
پخش کننده هوای هواساز هواساز هواساز برای استفاده در دفتر رایحه شادی بخش با کنترل از راه دور
| تایپ کنید: | رطوبت ساز پروانه ای کول مه |
|---|---|
| گواهی: | CE, RoHS |
| خروجی غبار (گالن / روز): | 12 |
5000 سی سی بر متر پخش کننده های رایج روغن رایحه درمانی با بطری های روغن 4 لیتر
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
بطری و تایمر پخش کننده عطر برقی HVAC Silver Aluminium 5L
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه پخش رایحه برقی ساکت ، پخش کننده روغن ضروری در خانه و به تنهایی
| نوع:: | دستگاه مرطوب کننده پروانه داغ |
|---|---|
| گواهینامه:: | CE ، RoHS |
| خروجی غبار (گالن در روز):: | 12 |
500ml Large Capacity 220V 50W Commercial Scenting Machine HVAC Scent System with Wifi App Control
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| ولتاژ: | 220 ولت |

