همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
دستگاه های خوشبو کننده برقی هوا از راه دور بی سیم برای مساحت کوچک
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
پخش کننده عطر بدون آب آلومینیوم آنودایز شده 6 وات 30 میلی لیتر
| نوع:: | دستگاه مرطوب کننده پروانه داغ |
|---|---|
| رنگ:: | نقره ای ، سیاه ، آبی ، Glod |
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
دستگاه خوشبو کننده هوا آلومینیوم آنودایز، دستگاه بویایی الکتریکی 12 ولت 1 آمپر
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| پمپ هوا: | پمپ ژاپنی Nidec |
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
دستگاه عطر هوای مشکی فلزی 1000 میلی لیتری برای فضای 1500 CBM
| کاربرد:: | هتل، تجاری، خانگی |
|---|---|
| برنامه کنترل شده:: | آره |
| ولتاژ:: | DC12V2A |
130ML ماشین بوی روغن پر شده / پخش کننده عطر اتوماتیک آلومینیوم
| رنگ:: | سیاه ، نقره ای ، طلایی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
200 Sqaure Meter بویایی پخش کننده هوا / اماکن تجاری خوشبو کننده اتوماتیک هوا
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
ماشین کنترل عطر و بوی هوا چند رنگ / کنترل لمسی اتوماتیک پخش کننده عطر
| نام: | دستگاه بوی هوا |
|---|---|
| رنگ: | چند رنگ |
| قدرت:: | 6W |
پخش کننده روغن ضروری آلومینیوم 6W 12V1A 300cbm برای دفتر
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
سیستم بویایی تهویه مطبوع پمپ قوی متال سایلنت کار با اتومایزر آلمان
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V): | 220 |
دستگاه پخش عطر پمپ هوا ژاپن
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای، مشکی، گلود، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |

