همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
دستگاه رایحه هتل سفید معطر / خوشبو کننده معطر کاملاً سفید
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
Black Metal 1000 Sqaure Feet HVAC دیواری قابل حمل سیستم تحویل عطر برای هتل ها و فروشگاه ها
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دیفیوزر AC مرکزی تجاری 5000 متر مکعبی 110 ولتی با اتومایر فلزی
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| پمپ: | ساخت آلمان |
| مصرف روغن: | 3 میلی لیتر در ساعت |
پخش کننده برقی خوشبو کننده کم صدا با دکمه لمسی LCD و مه غلیظ
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده های برقی آروماتراپی منتشر کننده هوای سرد با نمایشگر و تنظیمات روز هفته
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخش کننده سیستم پخش رایحه قابل حمل با ظرفیت روغن 130 میلی لیتر و ساعات کار
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
آلومینیوم 100ml 6W 2000m3 دستگاه خوشبو کننده اتوماتیک هوا
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
100 متر مربع سفید بوی پلاستیکی 12 ولت تجاری با پمپ هوا Nidec ژاپن برای حمام ، بیمارستان
| پمپ هوا:: | مارک ژاپنی Nidec |
|---|---|
| نصب و راه اندازی:: | قابل حمل / دیواری |
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
دیواری سیستم تحویل رایحه پمپ باد قابل حمل دو نفره 8000 ساعت طول عمر
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |
اسانس خانگی فلزی پخش کننده عطر برقی با دو پمپ هوا
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |

