همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hotel lobby scent diffuser machine ] همخوانی داشتن 447 محصولات.
منطقه تجاری در داخل دستگاه پخش عطر برقی فن برای اماکن بزرگ تجاری
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
منطقه تجاری در داخل دستگاه پخش عطر برقی فن برای اماکن بزرگ تجاری
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | شیشه |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده های قدرتمند روغن قابل حمل 220 ولت سیاه و سفید برقی سیاه و سفید برای مساحت زیاد
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
HVAC کانال 50W 4000ml 5000m3 هتل بو ماشین آلومینیوم
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
تلگراف خوشبو کننده تجاری تجاری آلومینیوم نقره ای با HVAC و صفحه LED بطری روغن دوباره پر شده
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
220V مشکی آلومینیومی آماده به کار تهویه مطبوع پخش کننده عطر خودکار با ظرف 5 لیتر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخش کننده عطر اتوماتیک HVAC 1000m2 آلومینیوم مستقل با نبولایزر خارجی و بطری های روغن 4 لیتر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
آلومینیوم مساحت وسیعی از سیستم های انتقال عطر HVAC با بطری 2500 میلی لیتر برای بازاریابی رایحه
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دستگاه عطر تجاری HVAC با منطقه بزرگ با نبولایزر جداگانه و بطری روغن 5 لیتر برای هتل
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ظرفیت روغن:: | 2.5 لیتر * 2 |

