همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 521 محصولات.
پخش کننده های ضروری روغن اسانس فوق العاده خاموش 100 متری با رایحه ای شاد
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
100ML آلومینیوم ماشین رایحه تجاری معطر برای خرده فروشان ، روغن پخش کننده عطر برای خانه
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
ساعات کار و روزهای قابل تنظیم پخش کننده روغن ضروری روغن آلومینیوم فوق العاده بی صدا
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
پخش کننده های روغن ضروری آروماتراپی مینی 120 میلی لیتر بدون صدا با دکمه لمسی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده های روغن اسانس فلز سیاه و سفید 500 متر مربع پر شده برای مرکز خرید
| ولتاژ:: | DC12V2A |
|---|---|
| قدرت:: | 22W |
| سر و صدا:: | <35dba |
پخش کننده برقی خوشبو کننده هوا نقره ای شکل با آداپتور UL ، دستگاه بوی هوا
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
روغنهای اساسی معطر درمانی آلومینیوم معطر 12 ولت معطر برای مطب ، آبگرم ، خانه
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
پمپ هوا دو نفوذ کننده روغن ضروری فلز ساخته شده در فن با پوسته خوردگی ati
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |
عطر سیستم تحویل اسانس دستگاه پخش کننده بوی عطر
| نصب و راه اندازی: | به تنهایی، قابل نصب روی دیوار |
|---|---|
| مواد:: | فولاد آنودایز شده با روکش آلومینیوم + موتور |
| رنگ:: | سیاه |
مراقبت ایمن CE پخش کننده های معطر درمانی با فلز سفید با میراگرهای قابل تنظیم 7 روز تنظیم برنامه
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |

