همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac fragrance oil diffuser ] همخوانی داشتن 521 محصولات.
سیستم رایحه ایستاده به تنهایی / تهویه مطبوع ، پخش کننده عطر برقی با برنامه تایمر
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
سیستم پخش بوی تهویه مطبوع اتوماتیک 110 ولت 300 متر مربع دستگاه خوشبو کننده هوا برقی
| ولتاژ: | 220 ولت / 50 هرتز |
|---|---|
| قدرت: | 18 وات |
| سر و صدا: | <30dba |
پخش کننده خوشبو کننده هوا آلومینیوم آنودایز HVAC با صفحه نمایش دیجیتال و قابل برنامه ریزی زمان 3000CBM
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50 وات |
پخش کننده رایحه اتوماتیک آلومینیوم آنودایز شده با قفل 600 سی بی متر برای مغازه های پوشاک
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
220V مشکی آلومینیومی آماده به کار تهویه مطبوع پخش کننده عطر خودکار با ظرف 5 لیتر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
3000 CBM Shopping Center 1000ml HVAC دستگاه رایحه تجاری / پخش کننده بوی اتوماتیک
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
مرکز خرید سیستم رایحه Hvac با نمایشگر دیجیتال / پمپ هوا 110 ولت
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
110V HVAC نقره ای فوق العاده آرام دستگاه پخش کننده بوی خودکار
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
220V نقره آلومینیوم 1000 مترمربع هتل HVAC لابی ماشین رایحه تجاری
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |

