همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac hotel lobby scent machine ] همخوانی داشتن 414 محصولات.
5000 CBM Big Mist Commercial رایحه تجاری پخش کننده روغن معطر درمانی
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31W |
پخش کننده عطر و بوی هوا قابل حمل بدون سر و صدا برای اسپا ، کنترل از راه دور پخش کننده رایحه رایحه
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
دستگاه های خوشبو کننده برقی هوا از راه دور بی سیم برای مساحت کوچک
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
دستگاه پخش رایحه برقی ساکت ، پخش کننده روغن ضروری در خانه و به تنهایی
| نوع:: | دستگاه مرطوب کننده پروانه داغ |
|---|---|
| گواهینامه:: | CE ، RoHS |
| خروجی غبار (گالن در روز):: | 12 |
پمپ هوا دوقلو فلزی سفید 200 متر مربع قابل نصب بر روی دیوار دستگاه بوی هوا 500 میلی لیتر با پنکه داخلی برای مغازه های برند
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
دستگاه هوا با عطر و بوی بالا با کنترل از راه دور ، پخش کننده اتاق الکتریکی
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
بطری روغن فوق العاده خاموش 130 میلی لیتری دستگاه بوی خانگی با رایحه خانگی با کنترل از راه دور منطقه کوچک
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
200 Sqaure Meter بویایی پخش کننده هوا / اماکن تجاری خوشبو کننده اتوماتیک هوا
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
دستگاه تهویه هوا با حالت آماده به کار White Metal 200 Sqaure Meter With Inner Fan
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
دستگاه پخش کننده روغن ضروری تجاری آلومینیوم نقره با طول عمر بدون صدا و تنها
| ولتاژ:: | 220 ولت / 50 هرتز -60 هرتز |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |

