همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac hotel lobby scent machine ] همخوانی داشتن 414 محصولات.
150 میلی لیتر پخش کننده عطر و بوی هوا HVAC برای بازارهای سطح بالا و فروشگاه ها
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
میکروکنترلر داخلی 150 میلی لیتری دستگاه عطر تجاری HVAC اندازه کوچک طراحی لوکس برای کازینو
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
1000 میلی لیتر قابل نصب بر روی دیوار HVAC سطح وسیع عطر و بوی فلز مشکی
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
دستگاه خوشبو کننده اتوماتیک هوا خوشبو کننده اتوماتیک برای مساحت زیاد
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
توزیع کننده و پخش کننده عطر اتوماتیک Plastic Househouse KTV Hotel برای روغنهای اساسی
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
آداپتور UL دستگاه پخش کننده رایحه پلاستیکی برای فروش های کوچک خرده فروشی
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
100 متر مربع سفید بوی پلاستیکی 12 ولت تجاری با پمپ هوا Nidec ژاپن برای حمام ، بیمارستان
| پمپ هوا:: | مارک ژاپنی Nidec |
|---|---|
| نصب و راه اندازی:: | قابل حمل / دیواری |
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
دیواری سیستم تحویل رایحه پمپ باد قابل حمل دو نفره 8000 ساعت طول عمر
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |
1000 میلی لیتر دستگاه پخش عطر و بوی هوا HVAC برقی سیاه و سفید با مواد فلزی
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |

