همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac hotel lobby scent machine ] همخوانی داشتن 414 محصولات.
150ml washroom Plastic Automatic Fragrance Diffuser Machine With timer and inside fan for odor control
| Technology:: | Cold-air diffusion |
|---|---|
| Voltage:: | DC12V1A |
| Power:: | 8W |
ماشین ظرفشویی اتوماتیک خوشبو کننده هوا و شوینده پلاستیکی با تایمر و داخل فن
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر (> 6.76 اونس) |
|---|---|
| مادی: | فلزی |
| قدرت: | 8w |
دستگاه پخش کننده اسانس آلومینیوم آنودایز شده فوق العاده بی صدا با پوشش 200 متر مکعب
| استفاده از خوشبو کننده هوا: | اتمیزه کردن |
|---|---|
| اندازه اتاق توصیه شده (فوت مربع): | مساحت 400 فوت مربع |
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
220V مشکی آلومینیومی آماده به کار تهویه مطبوع پخش کننده عطر خودکار با ظرف 5 لیتر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
8W 150ml 200cbm روغن پخش کننده عطر برای سیستم عطر Hvac
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
پخش کننده های معطر درمانی معطر 150 میلی لیتر با پمپ هوا Longlife ، دستگاه پخش کننده بو
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
سیستم تهویه مطبوع 1ml / H 150ml 200cbm اتوماتیک پخش کننده رایحه
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ولتاژ (V):: | 12 |
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
HVAC System 200cbm 150ml 8W پخش کننده خودکار عطر
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
دیواری پخش کننده برقی HVAC قابل نصب در دیوار
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |

