همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac hotel lobby scent machine ] همخوانی داشتن 414 محصولات.
110V HVAC نقره ای فوق العاده آرام دستگاه پخش کننده بوی خودکار
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
POM Nozzle Metal 300cbm 500ml ماشین بوی روغن روغن
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | فلز پودر |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه خوشبو کننده هوا با ظرفیت 300 وات آلومینیوم آنودایز 6 وات
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
نمایشگر LCD اتاق مهمان 300cbm 120ml دستگاه بوی هوا
| رنگ:: | سیاه |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده عطر برقی 12 ولت وایت پلاستیک با روغن عطر
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
حمام 150 میل حمام 12 ولت بلک پلاستیک دیواری پخش کننده عطر برقی قابل نصب با رایحه ای دوباره پر شده
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
تنظیم کننده های ولتاژ 12 ولت در هفته هفته مشکی عطر پخش کننده های عظیم به تنهایی با فن و قفل قابل شارژ هستند
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
دیواری متراژ کوچک قابل حمل سفید فلزی دو پمپ هوا ژاپنی سیستم پخش عطر پخش کننده
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |
دستگاه خوشبو کننده تجاری خاموش تجاری آلومینیوم آنودایز با صفحه نمایش LCD ، تنظیمات روز هفته
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |

