همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ hvac hotel lobby scent machine ] همخوانی داشتن 414 محصولات.
پلاستیک ضد عفونی کننده پخش کننده عطر برقی و حرفه ای
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
پلاستیک سفید پلاستیکی 150 میلی لیتر بطری PET 300 متر مکعب الکتریکی دیفیوزر با آداپتور 12 ولت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
پخش کننده های الکتروتراپی برقی با پخش کننده پلاستیکی معطر بطری PET 150 میلی لیتر برای حمام
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
مراقبت ایمن CE پخش کننده های معطر درمانی با فلز سفید با میراگرهای قابل تنظیم 7 روز تنظیم برنامه
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |
پخش کننده عطر الکتریکی کم سر و صدا
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
CE FCC سفید فلزی رایحه درمانی پخش کننده الکتریکی عطر پخش کننده با پمپ هوا دوقلو ژاپن
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |
دیفیوزرهای پخش کننده رایحه برقی آلومینیومی Standby Silver با روغن پرشده قابل نصب است
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
Anudised Aluminium 100 Square Ft 130ml 6W پخش کننده عطر هوا
| ولتاژ:: | 12V1A |
|---|---|
| قدرت:: | 6 وات |
| سر و صدا:: | <30dba |

