همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ low noise scent air machine ] همخوانی داشتن 147 محصولات.
ماشین الکتریکی تجاری 12 ولت 2 آمپر با سیستم تهویه هوا برای مساحت 700 مترمربع
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه های خوشبو کننده برقی هوا از راه دور بی سیم برای مساحت کوچک
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
130 میلی لیتر پخش کننده رنگارنگ آلومینیوم قابل حمل از راه دور
| ولتاژ:: | 12v1a |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| سر و صدا:: | <30dba |
Anudised Aluminium 100 Square Ft 130ml 6W پخش کننده عطر هوا
| ولتاژ:: | 12V1A |
|---|---|
| قدرت:: | 6 وات |
| سر و صدا:: | <30dba |
خوشبوکننده اتوماتیک اتاق بطری روغن 500 میلی لیتری پخش کننده هوای سرد / پخش کننده بوی تهویه مطبوع
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | مشکی |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
Black HVAC ماشین رایحه تجاری Black Metal Electric 220V برای 700 متر مربع منطقه بزرگ
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
خوشبوکننده لابی هتل در عمده فروشی بلک متال کریسمس ساخته شده در صفحه نمایش تایمر و LCD
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
Black رایانه فوق العاده آرام 220v HVAC سیستم عطر برای کافه ، 2000CBM پوشش
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
2000CBM Coverage Diffuser عطر و بوی بزرگ با روغن اساسی برای فروشگاه مارک
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

