همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ low noise scent air machine ] همخوانی داشتن 147 محصولات.
پخش کننده خوشبو کننده تجاری تجاری HVAC Electric با قفل و بطری پر شده برای 1000 متر مربع
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
4L بطری روغن بویایی دستگاه پخش کننده 10000 فوت مربع برای لابی هتل
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
110V ماشین عطر تجاری قابل نصب بر روی دیوار با قفل و بطری پر شده 500 میلی لیتر
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
12 علامت تجاری ولتاژ طلای آلومینیوم تجاری عطر هوا با صفحه نمایش LCD دکمه لمسی
| نام: | ماشین رایحه تجاری هوا |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر (> 6.76 اونس) |
|---|---|
| مادی: | فلزی |
| قدرت: | 8w |
5 گروه تایمر تنظیم دستگاه بویایی هتل، دستگاه بویایی هوا با ظرفیت 120 میلی لیتر
| اندازه: | 71*45*38 سانتی متر |
|---|---|
| زمان کار: | 5 تنظیم تایمر گروهی |
| وزن: | 1.8 کیلوگرم |
پخش کننده عطر و بوی هوا قابل حمل بدون سر و صدا برای اسپا ، کنترل از راه دور پخش کننده رایحه رایحه
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
پخش کننده برقی خوشبو کننده کم صدا با دکمه لمسی LCD و مه غلیظ
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
110 ولت کنترل 7 روزه زمان پخش HVAC دستگاه پخش عطر پخش کننده هوا عطر
| شماره مدل:: | MX-602 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
2015 New Arrival 110v نقره ای خارجی 4L پخش کننده بوی عطر منطقه بزرگ
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |

