همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ low noise scent air machine ] همخوانی داشتن 147 محصولات.
دستگاه پخش کننده روغن 100 میلی لیتری با بوی کم صدا 10 وات با ماندگاری طولانی
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Interval: | 30min |
دستگاه هوای عطر 30 میلیلیتر/H برای پخش عطر و بو رایحه درمانی
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |
دستگاه هوای عطر سفید با زمان بندی با سطح کم سر و کارایی
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Timer: | Yes |
دستگاه پخش کننده روغن کم صدا دستگاه بویایی آروماتراپی خانگی
| کنترل از راه دور: | آره |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
دستگاه هوای عطر دار مجهز به تایمر با سطح کم سر و نوع عطر روغن ضروری
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Power Consumption: | 10W |
دستگاه خوشبو کننده هوا با کنترل از راه دور و پوشش 100 متر مربع و حجم اسپری 30 میلی لیتر در ساعت
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Size: | Small |
| Timer: | Yes |
دی سی پاور ریموت کنترل هوا دستگاه بوی سفید رنگ سایز کوچک
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Material: | Plastic |
100 متر مربع پوشش ماشین هوائی عطر پلاستیکی با فاصله 30 دقیقه اسپری و مواد پلاستیکی
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Coverage: | 100m2 |
30ml/h اسپری حجم دستگاه هوای بویایی با عطر روغن های ضروری و DC
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |
1 میلی لیتر/ساعت دستگاه پخش کننده عطر سطح کم سر و صدا 25dB 5 گروه تنظیم تایمر
| حجم اسپری: | 1ml/H |
|---|---|
| زمان کار: | 5 تنظیم تایمر گروهی |
| مواد: | آلومینیوم |

