همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ wall mountable hvac scent system ] همخوانی داشتن 64 محصولات.
سفید عطر و بوی قابل نصب بر روی دیوار پلاستیکی با مایع کنترل بو برای توالت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
دیواری پخش کننده برقی HVAC قابل نصب در دیوار
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
نانوفناوری دیواری پخش کننده عطر و بوی فلزی ناحیه بزرگ با 500 میلی لیتر
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | سفید سیاه |
| نصب و راه اندازی: | WALL MOUNTTABLE ، دسک تاپ |
Black Metal 1000 Sqaure Feet HVAC دیواری قابل حمل سیستم تحویل عطر برای هتل ها و فروشگاه ها
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دیفیوزر روغن برقی قابل نصب روی دیواری 1000 میلی لیتر با دسته مخصوص لابی هتل و سوپرمارکت
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 220 |
500 میلی لیتر رستوران سازگار با محیط زیست سازگار با محیط زیست پمپ دیواری Air Aroma Diffuser با مواد فلزی
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ظرفیت روغن:: | 500 میلی لیتر |
حمام 150 میل حمام 12 ولت بلک پلاستیک دیواری پخش کننده عطر برقی قابل نصب با رایحه ای دوباره پر شده
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
پمپ دیواری دیواری پخش کننده عطر هوا و رستوران سازگار با محیط زیست با مواد فلزی
| نام: | پخش کننده رایحه هوا |
|---|---|
| ویژگی: | سازگار با محیط زیست |
| مواد:: | فلز |
قابل نصب بر روی دیوار فلزی سفید 500 میلی لیتری با دستگاه بوی اتوماتیک تجاری قفل دار
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| ولتاژ:: | 12v1a |
| قدرت:: | 14W |
CE 12V دستگاه رایحه تجاری قابل نصب بر روی دیوار فلزی سیاه برای استفاده در 300 سی بی و استفاده در دفاتر اداری
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |

