همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ wall mountable hvac scent system ] همخوانی داشتن 64 محصولات.
پخش کننده تبلیغات LCD و پخش کننده ضد عفونی کننده دست و پخش کننده رایحه لمسی
| نام محصول: | نمایش تبلیغات |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
علامت گذاری دیجیتال رایحه پخش کننده ماشین تبلیغات ضد عفونی کننده دست نمایشگر نمایشگر
| سیستم عامل: | اندروید 4.4 / 5.1 / 7.1 |
|---|---|
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
| نصب و راه اندازی: | قابل نصب روی دیوار ، به تنهایی بایستید |
تبلیغات نمایشگر دیجیتال ماشین عطر برقی Mionitor Display
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | قابل نصب روی دیوار ، به تنهایی بایستید |
| اندازه صفحه نمایش: | صفحه LED 21.5 اینچی |
نصب دستگاه پخش کننده بو و علامت گذاری دیجیتال ضد عفونی کننده دست
| نام محصول: | نمایش تبلیغات |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
ضد عفونی کننده ضد عفونی کننده دست تبلیغات دستگاه پخش عطر و بوی ایمنی
| نام محصول: | نمایش تبلیغات |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
ضد عفونی کننده دست و نمایشگر دیجیتال پخش کننده بو 21.5 اینچ ایستاده به تنهایی تبلیغات Mionitor
| نام محصول: | نمایش تبلیغات |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
دستگاه عطر هوای هوشمند برنامه کنترل کننده عطر بدون آب اسانس نبولایزر
| نصب و راه اندازی: | به HVAC متصل است |
|---|---|
| پمپ: | ساخت آلمان |
| رنگ: | سفید سیاه |
منطقه کوچک ماشین هوا / Ati - پخش کننده بوی الکتریکی خوردگی برای کنترل بو
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
دستگاه هوای بوی هتل HVAC 200 متر مربع پخش کننده عطر لابی با گواهینامه CE
| بطری را دوباره پر کنید: | 500 میلی لیتر |
|---|---|
| فن داخلی: | خیر |
| رنگ:: | نارنجی |
حمام 150 میلی لیتری از دیافراگم معطر هوا قابل نصب بر روی دیوار پلاستیکی 12 ولت استفاده می کند
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |

