همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ wall mountable hvac scent system ] همخوانی داشتن 64 محصولات.
100 متر مربع برقی تنظیم روز هفته پلاستیک سفید سفید پخش کننده عطر خودکار قابل نصب روی دیوار
| فن آوری:: | انتشار در هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8w |
دستگاه پخش کننده روغن معطر الکتریکی منطقه میانی DC12V دستگاه هوای بوی 500 میلی لیتری آلومینیومی
| رنگ:: | رنگ بنفش |
|---|---|
| مصرف روغن: | 1.5 میلی لیتر در ساعت |
| بطری را دوباره پر کنید: | 500 میلی لیتر |
پخش کننده بوی برقی هتل 150 میلی لیتر HVAC برای منطقه کوچک ، دستگاه پخش کننده عطر
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
1000m2 HVAC دستگاه پخش کننده الکتریکی هتل بوی ماشین ، پمپ کار خاموش
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
110 ولت کنترل 7 روزه زمان پخش HVAC دستگاه پخش عطر پخش کننده هوا عطر
| شماره مدل:: | MX-602 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
لابی هتل ماشین عطر سازی بوی هتل / دستگاه رایحه روغن عطر معطر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
توزیع کننده ضد عفونی کننده دست اتوماتیک تبلیغات صفحه نمایش دیجیتال هوشمند
| سیستم عامل: | اندروید 4.4 / 5.1 / 7.1 |
|---|---|
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
| نصب و راه اندازی: | قابل نصب روی دیوار ، به تنهایی بایستید |
نمایشگر تبلیغاتی غیر تماسی تبلیغاتی / ضد عفونی کننده دستی خودکار
| نام محصول: | نمایش تبلیغات Mionitor |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
توزیع کننده و پخش کننده عطر اتوماتیک Plastic Househouse KTV Hotel برای روغنهای اساسی
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |

