همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ wall mounted home scent diffuser ] همخوانی داشتن 92 محصولات.
صدای دیفوزور سیاه نصب شده در دیوار کمتر از 35dBN لوگو سفارشی 65*15*14 سانتی متر
| رنگ ظاهری: | سیاه سفید |
|---|---|
| تنظیمات تایمر: | 1 ساعت/3 ساعت/6 ساعت/روشن |
| اندازه محصول: | 65*15*14 (سانتی متر) |
سیستم بویایی قابل تنظیم اسانسییل Mist Hvac 130ml ظرفیت بویایی
| Fragrance Intensity: | Adjustable |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Fragrance Delivery: | Mist |
با پخش کننده عطر تجاری ما 12 ولت 1 آمپر ولتاژ و 32db سر و صدا یک جو تازه ایجاد کنید
| Coverage: | 500cbm |
|---|---|
| Noise: | <32dba |
| Power: | 5W |
پخش کننده بوی تهویه مطبوع AC سفید با ظرفیت 130 میلی لیتر برای اسانس
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |
12 ولت مستقل 100 میلی لیتر ظرفیت رنگارنگ دستگاه پخش کننده رایحه در خانه برای سیستم کنترل بو
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
کنترل برنامه تلفن دستگاه پخش بوی عطر خانه دیواری پخش کننده روغن معطر
| سر و صدا: | <36db |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | CENTRAL، رومیزی، قابل نصب روی دیوار |
| مواد: | آلومینیوم + فلز |
پخش کننده رایحه اتوماتیک آلومینیوم آنودایز شده با قفل 600 سی بی متر برای مغازه های پوشاک
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش عطر دیواری HVAC با پوشش 1500cbm
| تایپ کنید: | یونیزر هوا |
|---|---|
| برنامه کنترل می شود: | آره |
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
دستگاه های پخش بوی عطر و بوی بطری 150 میلی لیتر دیواری پخش کننده روغن ضروری Hvac
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
سیستم تحویل رایحه Hvac قابل نصب روی دیوار فلزی سفید با قفل و بطری روغن دوباره پر شده
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |

