همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 130ml scent fragrance diffuser ] همخوانی داشتن 118 محصولات.
800 فوت مربع قابل حمل پمپ هوا ژاپن پخش کننده روغن ضروری الکتریکی با بطری شیشه 100 میلی لیتر
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
ماشین کنترل عطر و بوی هوا چند رنگ / کنترل لمسی اتوماتیک پخش کننده عطر
| نام: | دستگاه بوی هوا |
|---|---|
| رنگ: | چند رنگ |
| قدرت:: | 6W |
پخش کننده عطر تجاری ، صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش لمسی ، تلگراف دهنده بوی اتوماتیک
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
پخش کننده روغن ضروری سیاه و سفید بطری شیشه ای 30 میلی لیتری با کنترل از راه دور
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
اسانس روغن پخش کننده رایحه روغن باتری به صورت ایستاده در کف کار می کند
| نام: | دستگاه پخش کننده بو |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | باتری کار می کند |
پخش کننده روغن نباتی آلومینیوم آنودایز کننده ضروری 6W
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
دستگاه پخش کننده اسانس آلومینیوم آنودایز شده فوق العاده بی صدا با پوشش 200 متر مکعب
| استفاده از خوشبو کننده هوا: | اتمیزه کردن |
|---|---|
| اندازه اتاق توصیه شده (فوت مربع): | مساحت 400 فوت مربع |
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
OEM Service دستگاه عطر هوا ، دستگاه عطر خودکار به تنهایی ایستاده است
| رنگ:: | سیاه ، نقره ای ، طلایی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
ماشین آلات رنگارنگ و خوشبو آلومینیومی با رایحه کار برای صدای کم دفتر
| رنگ:: | سیاه ، نقره ای ، طلایی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده سیستم پخش رایحه قابل حمل با ظرفیت روغن 130 میلی لیتر و ساعات کار
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |

