همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 130ml scent fragrance diffuser ] همخوانی داشتن 118 محصولات.
کنترل از راه دور 300 سی بی 6 میلی لیتر 130 میلی لیتر عطر پخش کننده رایحه
| نام: | دستگاه پخش کننده بو |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
5W 1000m3 130ml عطر برقی پخش کننده خانگی / آبگرم
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 3000 ساعت طول عمر |
پخش کننده عطر خودکار با کنترل از راه دور نقره ای 12 ولتی بطری شیشه ای 130 میلی لیتری
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای، مشکی، گلود، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
آلومینیوم 130ml 300cbm 1.0ml / h پخش کننده عطر هوا
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
دستگاه هوا پمپ هوای فوق آرام آلومینیومی ژاپن با کنترل از راه دور و مه بزرگ
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای، مشکی، گلود، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
دستگاه پخش عطر خانگی آلومینیومی الکتریکی با کنترل از راه دور
| نام: | دستگاه پخش بو |
|---|---|
| تایپ کنید: | الکترواستاتیک، خوشبو کننده هوا |
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
1000 فوت مربع 6 بطری PET بطری 130 میلی لیتر روغن پخش کننده ضروری برای خانه
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
فن قابل شارژ فن آوری هوای سرد 130 میلی لیتر پخش کننده عطر هوا برای بانک ها، خرده فروشان
| ولتاژ: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 6 وات |
| رنگ: | مشکی/نقره ای |
Anudised Aluminium 100 Square Ft 130ml 6W پخش کننده عطر هوا
| ولتاژ:: | 12V1A |
|---|---|
| قدرت:: | 6 وات |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده هوای هواساز هواساز هواساز برای استفاده در دفتر رایحه شادی بخش با کنترل از راه دور
| تایپ کنید: | رطوبت ساز پروانه ای کول مه |
|---|---|
| گواهی: | CE, RoHS |
| خروجی غبار (گالن / روز): | 12 |

