همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 130ml scent fragrance diffuser ] همخوانی داشتن 118 محصولات.
تنظیم تایمر 50 واتی HVAC 12 x 8 x 4 اینچ برای استفاده در دفتر خانه
| Timer Setting: | Yes |
|---|---|
| Scent Capacity: | 130ml |
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
منطقه کوچک 130 میلی لیتر دستگاه پخش کننده عطر 6 وات 300 سی بی در دقیقه
| رنگ:: | نقره ای ، سیاه ، طلایی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
دستگاه پخش کننده بوی 200CBM 130ml 6W برای اتاق خواب
| نوع:: | دستگاه مرطوب کننده پروانه داغ |
|---|---|
| گواهینامه:: | CE ، RoHS |
| خروجی غبار (گالن در روز):: | 12 |
پخش کننده های ضروری روغن اسانس فوق العاده خاموش 100 متری با رایحه ای شاد
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
130 میلی لیتر سیلندر روغن عطر رایحه درمانی روغن پخش کننده روغن کوچک رایحه با روغن معطر
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
دستگاه پخش عطر پمپ هوا ژاپن
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای، مشکی، گلود، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
کنترل از راه دور دسکتاپ فوق العاده بی صدا ماشین رایحه تجاری با نازل POM
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
130ml 12V1A ماشین کنترل عطر از راه دور بدون بو آلومینیوم
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| ولتاژ: | DC12V1A |
موجودی آماده دستگاه رایحه برقی قابل حمل / ماشین های رایحه خرده فروشی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
کنترل از راه دور بدون سر و صدا دستگاه رایحه روغن ضروری با نازل POM
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |

