همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 130ml scent fragrance diffuser ] همخوانی داشتن 118 محصولات.
1000quare ft 6W 12V1A دستگاه پخش کننده رایحه قابل حمل برای خانه
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
130 میلی لیتر پخش کننده رنگارنگ آلومینیوم قابل حمل از راه دور
| ولتاژ:: | 12v1a |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| سر و صدا:: | <30dba |
بوی اتوماتیک خانگی بطری شیشه ای 130 میلی لیتری با کنترل از راه دور
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
کنترل از راه دور آلومینیوم قابل حمل هوا پخش کننده عطر بدون روغن نشت صدای کمتری دارد
| ولتاژ:: | 12v1a |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| سر و صدا:: | <30dba |
رومیزی آلومینیومی 130 میلی لیتری دستگاه بویایی الکتریکی PBT برای روغن ضروری
| نوع:: | رطوبت ساز پروانه ای کول مه |
|---|---|
| گواهینامه:: | CE، RoHS |
| خروجی غبار (گالن / روز):: | 12 |
نبولایزر ضروری آروماتراپی آلومینیوم آنودایز 6 میلی لیتر 130 میلی لیتر
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| پمپ هوا: | پمپ ژاپنی Nidec |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
دستگاه خوشبو کننده هوا آلومینیوم آنودایز، دستگاه بویایی الکتریکی 12 ولت 1 آمپر
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| پمپ هوا: | پمپ ژاپنی Nidec |
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
دستگاه پخش کننده عطر تجاری 12 ولت آلومینیومی بدون آب برای باشگاه
| نام: | دستگاه پخش بو |
|---|---|
| تایپ کنید: | الکترواستاتیک، خوشبو کننده هوا |
| نصب و راه اندازی: | قابل حمل |
پخش کننده بوی تهویه مطبوع AC سفید با ظرفیت 130 میلی لیتر برای اسانس
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |
سیستم بویایی HVAC دیواری 1000 متر مربع. Ft. رنگ سفید ناحیه پوشش
| Color: | White |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Coverage Area: | 1000 Sq. Ft. |

