همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 150ml scent air machine ] همخوانی داشتن 102 محصولات.
پخش کننده های ضروری روغن ضروری HVAC با کف پا 1000 متر مربع با تنظیمات روز هفته
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
پخش کننده عطر برقی Hvac System Hotel 8W 300cbm
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
Hvac 250ml 200m3 روغن عطر Aroma Diffuser DC12V
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه و سفید |
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
پخش کننده عطر برقی Hvac Hotel 300cbm Standing Alone
| منبع نیرو:: | برقی |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
دیواری پخش کننده برقی HVAC قابل نصب در دیوار
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
دیفیوزر اتاق رایحه درمانی مشکی قابل حمل 220 ولت با سیستم HVAC برای 100 مترمربع
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
پخش کننده روغن ضروری پلاستیکی 3W 250ml 100m2 برای توالت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 3W |
بطری PET 3W 250ml 300m3 پخش کننده الکتریکی معطر درمانی
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 3W |
1ml / H 5W 200cbm HVAC Diffuser برای خانه
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |

