همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 150ml scent air machine ] همخوانی داشتن 102 محصولات.
150ml washroom Plastic Automatic Fragrance Diffuser Machine With timer and inside fan for odor control
| Technology:: | Cold-air diffusion |
|---|---|
| Voltage:: | DC12V1A |
| Power:: | 8W |
پلاستیک سفید پلاستیکی 150 میلی لیتر بطری PET 300 متر مکعب الکتریکی دیفیوزر با آداپتور 12 ولت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
100 متر مربع سفید بوی پلاستیکی 12 ولت تجاری با پمپ هوا Nidec ژاپن برای حمام ، بیمارستان
| پمپ هوا:: | مارک ژاپنی Nidec |
|---|---|
| نصب و راه اندازی:: | قابل حمل / دیواری |
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
سفید عطر و بوی قابل نصب بر روی دیوار پلاستیکی با مایع کنترل بو برای توالت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
پخش کننده خوشبو کننده برقی پلاستیکی سفید و سفید با تنظیم روز هفته
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
پلاستیک ضد عفونی کننده پخش کننده عطر برقی و حرفه ای
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
ماشین ظرفشویی اتوماتیک خوشبو کننده هوا و شوینده پلاستیکی با تایمر و داخل فن
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
500CBM 8w 250ml HVAC Aroma Fragrance Diffusers PCB Control
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ولتاژ (V):: | 12 |
| توان (W):: | 8 |
پخش کننده های معطر درمانی معطر 150 میلی لیتر با پمپ هوا Longlife ، دستگاه پخش کننده بو
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |

