همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 150ml scent air machine ] همخوانی داشتن 102 محصولات.
حمام اداری مینی 150 میلی لیتر 300cbm دستگاه هوا معطر
| نوع: | دستگاه هوا معطر |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| نصب و راه اندازی: | قابل حمل ، قابل نصب بر روی دیوار |
دستگاه پخش بوی پلاستیکی برقی قابل حمل با پخش کننده بوی حمام قابل انتخاب در روزهای هفته
| مواد: | پلاستیک |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| نصب و راه اندازی: | قابل حمل، قابل نصب روی دیوار |
دستگاه خوشبو کننده هوا با کنترل WIFI 4G و اپلیکیشن، ظرفیت 150 میلیلیتر، عملکرد بیصدا، مناسب برای استفاده تجاری و هتل
| ظرفیت: | 150 میلی لیتر |
|---|---|
| مواد: | فلز |
| قدرت: | 5 وات |
300cbm Hotel Aroma Diffuser، 150ml روغن ظرفيت دستگاه پخش کننده بو
| منبع انرژی:: | برقی |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
دستگاه تهویه مطبوع مرکزی سیلور برقی با بطری روغن 150 میلی لیتر برای خانه
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
110V نقره 150 میلی لیتر ماشین حرفه ای رایحه هتل برای فضای کوچک 600cbm
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
خوشبو کننده خوشبو کننده مطبوع قهوه برای فروشگاه ها نقره 110 ولت برقی مرکزی
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| شماره مدل: | MX-603 |
|---|---|
| ولتاژ: | DC12V |
| قدرت: | 6 وات |
منطقه کوچک ماشین هوا / Ati - پخش کننده بوی الکتریکی خوردگی برای کنترل بو
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |

