همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 150ml scent air machine ] همخوانی داشتن 102 محصولات.
میکروکنترلر داخلی 150 میلی لیتری دستگاه عطر تجاری HVAC اندازه کوچک طراحی لوکس برای کازینو
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
110V ماشین رایحه حرفه ای نقره هتل با نبولایزر از جنس استنلس استیل
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
پخش کننده خوشبو کننده خوشبو کننده تجاری هوا / پخش کننده روغن اساسی
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
حمام 150 میل حمام 12 ولت بلک پلاستیک دیواری پخش کننده عطر برقی قابل نصب با رایحه ای دوباره پر شده
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| شماره مدل: | MX-603 |
|---|---|
| ولتاژ: | DC12V |
| قدرت: | 6 وات |
1000 فوت مربع پخش کننده عطر تجاری قابل حمل خروجی بالا / پخش کننده فن بو
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
سیستم تحویل رایحه خاموش با مواد PP و تنظیمات روز هفته
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
حمام 150 میلی لیتری از دیافراگم معطر هوا قابل نصب بر روی دیوار پلاستیکی 12 ولت استفاده می کند
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
دستگاه پخش کننده بویایی اتوماتیک بطری 150 میلی لیتری با پوسته پلاستیکی
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| ولتاژ:: | DC12V1A |
| قدرت:: | 8W |
سیستم عطر برقی 150 میلی لیتر Hvac دیواری با قفل ، فلز پودر سفید
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |

