همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 150ml scent air machine ] همخوانی داشتن 102 محصولات.
کیفیت داخلی هوا فلز سفید 150 میلی لیتر دستگاه پخش کننده رایحه برای اتاق انتظار بیمارستان و دندانپزشک
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
ماشین آلات رایحه خرده فروشی مواد فلزی ، دستگاه پخش عطر HVAC
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
دستگاه های پخش بوی عطر و بوی بطری 150 میلی لیتر دیواری پخش کننده روغن ضروری Hvac
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
سیستم عطر Hvac قابل نصب روی دیوار فلزی سفید 150 میلی لیتری با صدای کم قفل
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
8W 150ml 300CBM پخش کننده هوا برای معطر سازی
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه و سفید |
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
پخش کننده روغن عطر 250ml 200cbm 8W برای سیستم عطر Hvac
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت روغن:: | 150 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | 12 |
150 میلی لیتر پخش کننده عطر و بوی هوا HVAC برای بازارهای سطح بالا و فروشگاه ها
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
حمام 8W 150ml پخش کننده عطر پلاستیکی قابل حمل 1.0 میلی لیتر در ساعت
| مواد: | پلاستیک |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| پوشش: | 1000 فوت مربع |
میکروکنترلر داخلی 150 میلی لیتری کوچک با طراحی لوکس HVAC دستگاه رایحه تجاری
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
150 میلی لیتر ظرفیت روغن آلومینیوم دستگاه پخش بوی اتوماتیک 110 ولت / 220 ولت برای سیستم کنترل بو با ضد زنگ
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |

