همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml industrial scent diffuser ] همخوانی داشتن 79 محصولات.
220V/50HZ 50W Power 25dba Sound Volume HVAC Scent Diffuser Commercial Scent Machine
| شماره مدل: | MX-8022 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |
آلومینیوم هتل 4L روغن 50W 3000CBM پخش کننده رایحه HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
3000 CBM Shopping Center 1000ml HVAC دستگاه رایحه تجاری / پخش کننده بوی اتوماتیک
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
مرکز خرید 4000 میلی لیتر HVAC آلومینوم پخش کننده بوی عطر با پمپ ژاپن
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
1000M2 4l پخش کننده عطر تجاری بزرگ با پمپ هوا ژاپن برای مرکز خرید
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
اتوماسیون رایحه صنعتی رایحه پخش کننده رایحه 5000cbm دستگاه رایحه هوا
| مواد:: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه خوشبو کننده هوا 22 وات HVAC با پوشش 2000 متر مکعب
| قدرت: | 22 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 0.5-2 لیتر |
Custom Commercial Industrial 500ml Fragrance Oil Essential Oil for Scent Diffusers
| Einecs: | 289-995-2 |
|---|---|
| درجه: | عطر درجه C |
| مواد خام: | روغن |
Commercial HVAC Scent System with 500ml Capacity and 50Hz Frequency for Aromatherapy
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر (16.91 اونس) |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| ولتاژ: | 220 ولت |

