همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml industrial scent diffuser ] همخوانی داشتن 79 محصولات.
تبلیغات نمایشگر دیجیتال ماشین عطر برقی Mionitor Display
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
|---|---|
| نصب و راه اندازی: | قابل نصب روی دیوار ، به تنهایی بایستید |
| اندازه صفحه نمایش: | صفحه LED 21.5 اینچی |
15W خاموش دیواری نصب شده عطر تجاری پخش کننده 1200m3 پوشش
| قدرت: | 15 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |
لابی هتل ماشین عطر سازی بوی هتل / دستگاه رایحه روغن عطر معطر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
1000m2 HVAC دستگاه پخش کننده الکتریکی هتل بوی ماشین ، پمپ کار خاموش
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
پخش کننده فلزی 22W 2000m3 500ml Hvac Automatic Aroma
| منبع انرژی:: | برق |
|---|---|
| ظرفیت: | 500/1000 میلی لیتر |
| ولتاژ (V):: | DC12V |
پخش کننده روغن پوسته آلومینیومی 500ML 12v 2A HVAC لابی هتل
| میزان صدا: | < 25dba |
|---|---|
| ظرفیت: | 200 میلی لیتر |
| منبع انرژی: | برقی |
خوشبو کننده های برقی هوای برقی فلزی 1000m2 HVAC برای دستگاه عطر و بوی لابی هتل در خانه کار بی صدا
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
خوشبو کننده هوا در لابی هتل CE & ROHS Electric Nanotechnology برای بازاریابی رایحه
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
آلومینیوم مساحت وسیعی از سیستم های انتقال عطر HVAC با بطری 2500 میلی لیتر برای بازاریابی رایحه
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دستگاه بویایی لابی هتلی آلومینیومی نقره ای 220 ولت نانوتکنولوژی 1000 متر مربع
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50 وات |

