همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml industrial scent diffuser ] همخوانی داشتن 79 محصولات.
نصب دستگاه پخش کننده بو و علامت گذاری دیجیتال ضد عفونی کننده دست
| نام محصول: | نمایش تبلیغات |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
ضد عفونی کننده ضد عفونی کننده دست تبلیغات دستگاه پخش عطر و بوی ایمنی
| نام محصول: | نمایش تبلیغات |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
ضد عفونی کننده دست و نمایشگر دیجیتال پخش کننده بو 21.5 اینچ ایستاده به تنهایی تبلیغات Mionitor
| نام محصول: | نمایش تبلیغات |
|---|---|
| سیستم عامل: | اندروید 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| مواد: | صفحه فلزی + پانل شیشه ای محکم |
ماشین عطر سفارشی ماشین پخش کننده عطر نقره ای آلومینیوم HVAC
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
نازل جداگانه و پخش کننده بویایی HVAC با بطری های روغن 2 لیتر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
220V نقره آلومینیوم 1000 مترمربع هتل HVAC لابی ماشین رایحه تجاری
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
تجاری دستگاه پخش کننده رایحه پمپ آلمان آلومینیوم در حالت آماده به کار 3000cbm
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
لابی هتل بدون سر و صدا 220 ولت نقره ای اتاق پخش کننده عطر با روغن ضروری 1000 میلی لیتر
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
App-Controlled HVAC Scent System with 500ml-2.6l Capacity and 50W Power for Aromatherapy
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر - 2.6 لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| ولتاژ: | 220 ولت |
Customized Commercial HVAC Scent System with 50W Power 500ml Oil Capacity and 316L Stainless Steel Nozzle
| شماره مدل: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
| قدرت: | 50 وات |

