همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ 500ml industrial scent diffuser ] همخوانی داشتن 79 محصولات.
Commercial HVAC Scent System with 3ml/hour Oil Consumption 3 Years Warranty and Aluminum Shell Aroma Diffuser Machine
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| ولتاژ: | 220 ولت |
110 ولت کنترل 7 روزه زمان پخش HVAC دستگاه پخش عطر پخش کننده هوا عطر
| شماره مدل:: | MX-602 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
صنعتی 5000CBM اتوماسیون رایحه روغنهای معطر رایحه هوا با بطری پر کردن 1000 میلی لیتر
| مواد:: | پودر حاوی فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ (V):: | 220 |
روغنهای معطر رایحه 1000ml 5000CBM دستگاه هوا معطر 31w
| مواد:: | پودر حاوی فلز |
|---|---|
| ولتاژ (V):: | 220 |
| قدرت:: | 31W |
اتوماسیون اسانس ماشین آلات معطر با رایحه روغنهای معطر با مواد معدنی پودر
| مواد:: | پودر حاوی فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| ولتاژ (V):: | 220 |
دستگاه عطر پخش هوا با هوای سرد ، خوشبو کننده و خوشبو کننده هوا برای سیستم Hvac
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
4L بطری روغن بویایی دستگاه پخش کننده 10000 فوت مربع برای لابی هتل
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
قدرت قوی سیاه و سفید پخش کننده هوا عطر سرد با پخش بطری روغن 4L برای فروشگاه های 4S
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
دیفیوزر AC مرکزی تجاری 5000 متر مکعبی 110 ولتی با اتومایر فلزی
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| پمپ: | ساخت آلمان |
| مصرف روغن: | 3 میلی لیتر در ساعت |
5000cbm Coverage HVAC Scent System with 316L Stainless Steel Nozzle 220V/50HZ and < 25dba Sound Volume
| ولتاژ: | 220 ولت/50 هرتز |
|---|---|
| قدرت: | 50 وات |
| سطح سر و صدا: | < 32dba |

