همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ aluminum home scent machine ] همخوانی داشتن 225 محصولات.
دستگاه پخش عطر خانگی 2000 میلی آمپر ساعتی بدون آب آروماتراپی Essential Oil Nebulizing
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| وزن محصول: | 260 گرم |
| ولتاژ: | DC 5V 1A |
دستگاه عطر 5 وات هتل 120 میلی لیتر ظرفیت 800-1000 فوت مربع
| تضمین: | 12 ماه |
|---|---|
| وزن: | 1.8 کیلوگرم |
| اندازه: | 71*45*38 سانتی متر |
دستگاه خوشبو کننده هوا آلومینیوم آنودایز، دستگاه بویایی الکتریکی 12 ولت 1 آمپر
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| پمپ هوا: | پمپ ژاپنی Nidec |
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
ماشین های الکتریکی تجاری معطر ، پخش کننده رایحه تهویه مطبوع
| نام: | ماشین آلات معطر تجاری |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| قدرت: | برقی |
ماشین کنترل عطر و بوی هوا چند رنگ / کنترل لمسی اتوماتیک پخش کننده عطر
| نام: | دستگاه بوی هوا |
|---|---|
| رنگ: | چند رنگ |
| قدرت:: | 6W |
دستگاه رایحه هتل Cold Diffusion 4000ml 5000m3
| شماره مدل:: | دستگاه رایحه هتل MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
5 گروه تایمر تنظیم دستگاه بویایی هتل، دستگاه بویایی هوا با ظرفیت 120 میلی لیتر
| اندازه: | 71*45*38 سانتی متر |
|---|---|
| زمان کار: | 5 تنظیم تایمر گروهی |
| وزن: | 1.8 کیلوگرم |
12 ولت مستقل 100 میلی لیتر ظرفیت رنگارنگ دستگاه پخش کننده رایحه در خانه برای سیستم کنترل بو
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
300cbm ماشین برقی خانگی الکتریکی ، دستگاه پخش کننده رایحه HVAC
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
130ML ماشین بوی روغن پر شده / پخش کننده عطر اتوماتیک آلومینیوم
| رنگ:: | سیاه ، نقره ای ، طلایی |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |

