همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ aluminum home scent machine ] همخوانی داشتن 225 محصولات.
پخش کننده عطر بدون آب آلومینیوم آنودایز شده 6 وات 30 میلی لیتر
| نوع:: | دستگاه مرطوب کننده پروانه داغ |
|---|---|
| رنگ:: | نقره ای ، سیاه ، آبی ، Glod |
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
کنترل از راه دور دسکتاپ فوق العاده بی صدا ماشین رایحه تجاری با نازل POM
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
کنترل از راه دور بدون سر و صدا دستگاه رایحه روغن ضروری با نازل POM
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
پخش کننده عطر تجاری ، صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش لمسی ، تلگراف دهنده بوی اتوماتیک
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
دستگاه خوشبو کننده هوا 22 وات HVAC با پوشش 2000 متر مکعب
| قدرت: | 22 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 0.5-2 لیتر |
موجودی آماده دستگاه رایحه برقی قابل حمل / ماشین های رایحه خرده فروشی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
100ML آلومینیوم ماشین رایحه تجاری معطر برای خرده فروشان ، روغن پخش کننده عطر برای خانه
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
130ML Bottle Super Quiet Aroma روغن پخش کننده ، محبوب ترین دستگاه هوا معطر
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش کننده عطر تجاری 12 ولت آلومینیومی بدون آب برای باشگاه
| نام: | دستگاه پخش بو |
|---|---|
| تایپ کنید: | الکترواستاتیک، خوشبو کننده هوا |
| نصب و راه اندازی: | قابل حمل |
دستگاه خوشبو کننده اتوماتیک 100 متر مربع با نازل صفحه نمایش LCD / POM با دکمه لمسی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |

