همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ aluminum home scent machine ] همخوانی داشتن 225 محصولات.
130ml 12V1A ماشین کنترل عطر از راه دور بدون بو آلومینیوم
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| ولتاژ: | DC12V1A |
دستگاه رایحه هوای Anodised Aluminium 1000 Square Ft 6W 130Ml
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
HVAC کانال 50W 4000ml 5000m3 هتل بو ماشین آلومینیوم
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50W |
130 میلی لیتر ماشین بوی هوا با کنترل از راه دور ، دکوراسیون مد برای خانه و دفتر
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
بطری روغن فوق العاده خاموش 130 میلی لیتری دستگاه بوی خانگی با رایحه خانگی با کنترل از راه دور منطقه کوچک
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
آلومینیوم تجاری ماشین رایحه هوا با صفحه نمایش دکمه لمسی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
ماشین هوا با عطر تجاری آلومینیوم نقره ای خاموش با کنترل چگالی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
رومیزی آلومینیومی 130 میلی لیتری دستگاه بویایی الکتریکی PBT برای روغن ضروری
| نوع:: | رطوبت ساز پروانه ای کول مه |
|---|---|
| گواهینامه:: | CE، RoHS |
| خروجی غبار (گالن / روز):: | 12 |
پخش کننده هوا از راه دور Super Silvent از راه دور ، ماشین های معطر تجاری
| مواد: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | مارک Nidec از ژاپن با 3000 ساعت طول عمر |
دستگاه هوا با عطر و بوی خانگی Super Quiet با کنترل از راه دور 10 متر و پت بوتل 130 میلی لیتر
| ولتاژ:: | DC12V |
|---|---|
| قدرت:: | 6W |
| رنگ:: | سیاه / نقره |

