همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ aluminum home scent machine ] همخوانی داشتن 225 محصولات.
بوی اتوماتیک خانگی بطری شیشه ای 130 میلی لیتری با کنترل از راه دور
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
12 ولت 1 آمپر ماشینهای عطر تجاری بیصدا برای فروشگاههای برند
| خدمات پس از فروش ارائه شده است: | قطعات یدکی رایگان |
|---|---|
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
| برنامه کنترل می شود: | آره |
دستگاه رایحه هتل آلومینیوم Standby Silver با 350 میلی لیتر برای فروشگاه ها
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
خوشبو کننده هوا اتوماتیک DC5V PP PBT آلومینیوم پخش کننده رایحه اتومبیل 100 میلی آمپر
| عملکرد: | مرطوب کننده+ رایحه درمانی |
|---|---|
| تحت کنترل برنامه: | آره |
| مواد: | PP + PBT + آلومینیوم |
دستگاه رایحه تجاری عطر پخش کننده رایحه هوا
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
نبولایزر ضروری آروماتراپی آلومینیوم آنودایز 6 میلی لیتر 130 میلی لیتر
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
|---|---|
| پمپ هوا: | پمپ ژاپنی Nidec |
| رنگ:: | سیاه / نقره |
پخش کننده روغن نباتی آلومینیوم آنودایز کننده ضروری 6W
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | 6W |
دستگاه پخش کننده عطر 12 ولت ساختار آلومینیوم عطر شدید حجم اسپری 1 میلی لیتر / ساعت
| ولتاژ: | 12 ولت |
|---|---|
| تضمین: | 12 ماه |
| نام محصول: | دستگاه پخش بو |
دستگاه خوشبو کننده اتوماتیک هوا خوشبو کننده اتوماتیک برای مساحت زیاد
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |

