همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ aluminum home scent machine ] همخوانی داشتن 225 محصولات.
1000 Sqft بطری شیشه ای 100 میلی لیتری مستقل Air Aroma Machine با صفحه نمایش LCD دکمه لمسی
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش کننده بوی بطری روغن Alunimum 30ml برای 80 متر مربع ، رنگ آبی
| نوع:: | دستگاه مرطوب کننده پروانه داغ |
|---|---|
| گواهینامه:: | CE ، RoHS |
| خروجی غبار (گالن در روز):: | 12 |
اسانس روغن پخش کننده رایحه روغن باتری به صورت ایستاده در کف کار می کند
| نام: | دستگاه پخش کننده بو |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| قدرت:: | باتری کار می کند |
نازل از جنس استنلس استیل سیستم تحویل رایحه برای HVAC ، پخش کننده رایحه برقی
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه پخش عطر پمپ هوا ژاپن
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای، مشکی، گلود، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
انتشار هوای سرد پخش کننده رایحه برقی آلومینیومی رنگارنگ برای فضای زیاد
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
روغنهای اساسی معطر درمانی آلومینیوم معطر 12 ولت معطر برای مطب ، آبگرم ، خانه
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
دستگاه هوا بدون رایحه نقره ای بدون سر و صدا ، پخش کننده الکتروتراپی برقی با صفحه لمسی
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |
12 علامت تجاری ولتاژ طلای آلومینیوم تجاری عطر هوا با صفحه نمایش LCD دکمه لمسی
| نام: | ماشین رایحه تجاری هوا |
|---|---|
| مواد:: | آلومینیوم آنودایز شده |
| سر و صدا:: | <30dba |
110V ماشین رایحه حرفه ای نقره هتل با نبولایزر از جنس استنلس استیل
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |

