همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ aluminum home scent machine ] همخوانی داشتن 225 محصولات.
میکروکنترلر داخلی 150 میلی لیتری کوچک با طراحی لوکس HVAC دستگاه رایحه تجاری
| قدرت:: | 15W |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| پوشش:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
دستگاه پخش کننده روغن ضروری تجاری آلومینیوم نقره با طول عمر بدون صدا و تنها
| ولتاژ:: | 220 ولت / 50 هرتز -60 هرتز |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش کننده اسانس آلومینیوم آنودایز شده فوق العاده بی صدا با پوشش 200 متر مکعب
| استفاده از خوشبو کننده هوا: | اتمیزه کردن |
|---|---|
| اندازه اتاق توصیه شده (فوت مربع): | مساحت 400 فوت مربع |
| رنگ:: | مشکی / نقره ای |
آماده به کار حرفه ای ماشین هوا / دستگاه خوشبو کننده هوا اتاق 500 میلی لیتر بطری روغن
| رنگ:: | سیاه / نقره |
|---|---|
| مواد:: | فلز پودر |
| سر و صدا:: | <30dba |
بطری آلومینیومی 500 میلی لیتری ماشین پخش کننده عطر HVAC مدل مد 110 ولت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده بوی عطر و بوی منطقه آزاد 220 ولت برق نیوز با تجهیزات رایحه 500 میلی لیتر ، 3000 CBM
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
پخش کننده رایحه اتوماتیک آلومینیوم آنودایز شده با قفل 600 سی بی متر برای مغازه های پوشاک
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
خوشبو کننده معطر قهوه Small Area Aroma با آلومینیوم و کار آرام و مه غلیظ
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
Silent Spray Home Aroma Diffuser Machine عطر و بوی دستگاه خوشبو کننده هوا
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |

