همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ commercial aroma diffuser machine ] همخوانی داشتن 299 محصولات.
پخش کننده بوی 1500 سانتی متر مربع مستقل HVAC 0.5 لیتر با فن
| نام: | دستگاه هوا بوی |
|---|---|
| ظرفیت: | 0.5 لیتر |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه پخش بوی رایحه HVAC Black 12V Hotel با تایمر و بطری روغن دوباره پرشده 500 میلی لیتر
| مواد:: | فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه سفید |
| ولتاژ (V):: | 12v2a |
دستگاه پخش کننده روغن ضروری تجاری آلومینیوم نقره با طول عمر بدون صدا و تنها
| ولتاژ:: | 220 ولت / 50 هرتز -60 هرتز |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده هوای عطر بدون آب کنترل شده توسط دستگاه عطر HVAC تجاری
| رنگ: | سفید سیاه |
|---|---|
| ظرفیت (CFM): | 600 cbm |
| تایپ کنید: | مرطوب کننده پروانه Cool-Mist، پخش کننده اسانس |
ماشین رایحه اتوماتیک تجاری / سیستم تحویل بوی هتل Hvac
| نام: | ماشین خوشبو کننده خودکار |
|---|---|
| نوع: | تجاری |
| سر و صدا:: | <30dba |
دستگاه رایحه تجاری شارژ مجدد روغنهای ضروری
| شماره مدل:: | MX-802 |
|---|---|
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
| قدرت:: | 50 وات |
5000 CBM Big Mist Commercial رایحه تجاری پخش کننده روغن معطر درمانی
| مواد:: | پودر پوشش فلز |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه |
| قدرت:: | 31W |
دستگاه خوشبوکننده هوای تجاری با پوشش 2000 متر مکعب، سازگار با HVAC و قابل کنترل با اپلیکیشن
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 30 W |
| ولتاژ: | 12 ولت |
دستگاه خوشبو کننده هوای تجاری با پوشش 2000 متر مکعب، سازگار با سیستم تهویه مطبوع و قابل کنترل از طریق اپلیکیشن
| ظرفیت: | > 200 میلی لیتر |
|---|---|
| مواد: | فلز، روکش پودر آهن |
| سطح نویز: | 40 دسی بل |
پخش کننده های روغن ضروری عطر تجاری 12 ولت 1 آمپر با کنترل از راه دور برای مصارف خانگی
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای ، مشکی ، Glod ، آبی |
| پمپ هوا: | Nidec از ژاپن / 8000 ساعت طول عمر |

