همه محصولات
-
دستگاه هوا معطر
-
دستگاه پخش کننده بو
-
پخش کننده رایحه هوا
-
روغن عطر مجموعه هتل
-
پخش کننده های روغن ضروری
-
پخش کننده های رایحه درمانی
-
پخش کننده عطر بدون آب
-
پخش کننده هوا خودرو
-
ماشین رایحه تجاری
-
پخش کننده عطر اتوماتیک
-
دستگاه رایحه هتل
-
پخش کننده عطر بزرگ
-
سیستم رایحه Hvac
-
سیستم تحویل بو
-
پخش کننده عطر برقی
-
دستگاه بویایی خانگی
-
محمدمحصول بسیار خوبی! -
دایاناکیفیت بسیار خوب !
کلید واژه ها [ commercial aroma diffuser machine ] همخوانی داشتن 299 محصولات.
1000 متر مربع پخش کننده رایحه حرفه ای رنگارنگ با پمپ هوا
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
دستگاه پخش عطر برقی Hvac / پخش کننده رایحه عطر نقره ای برای سوپرمارکت
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
HVAC 4ml / h 1500cbm Aroma Auto Fragrance Machine برای هتل
| نام: | پخش کننده روغن ضروری |
|---|---|
| رنگ:: | سیاه / نقره |
| مواد:: | شیشه |
بنفش بنفش ایستاده تنهایی دستگاه پخش عطر Hvac برای 1000 متر Sqaure
| فن آوری:: | انتشار هوای سرد |
|---|---|
| قدرت:: | 50W |
| ولتاژ:: | 110 ولت - 220 ولت / 50 هرتز - 60 هرتز |
110V ماشین عطر تجاری قابل نصب بر روی دیوار با قفل و بطری پر شده 500 میلی لیتر
| ولتاژ:: | 220V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت:: | 18W |
| سر و صدا:: | <30dba |
پخش کننده بوی تهویه مطبوع قابل شارژ بدون التراسونیک دیواری 1200 متر مکعب 15 وات
| توان (W): | 15 وات |
|---|---|
| ولتاژ (V): | 12 ولت |
| کاربرد: | تجاری |
پخش کننده روغن پوسته آلومینیومی 500ML 12v 2A HVAC لابی هتل
| میزان صدا: | < 25dba |
|---|---|
| ظرفیت: | 200 میلی لیتر |
| منبع انرژی: | برقی |
دستگاه هوای عطر 30 میلیلیتر/H برای پخش عطر و بو رایحه درمانی
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |
پخش کننده اسانس تجاری 15 وات، 500 میلیلیتر، قابل نصب روی دیوار
| قدرت: | 15 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 500 میلی لیتر |
800ml Capacity 12V Silent Operation Essential Oil Diffuser for Commercial Use with Bluetooth WIFI APP Control
| ظرفیت: | 800 میلی لیتر |
|---|---|
| مادی: | فلزی |
| قدرت: | 8w |

